Polskie ludowe piesni

Messaggio
Autore
Kalimera
Amministratore
Amministratore

Re: Polskie ludowe piesni

#11 Messaggio da Kalimera » lunedì 10 giugno 2013, 12:48

Nie ma sprawy, cieszę się, że mogłam pomóc :)
Przyznam szczerze, że jestem bardzo ciekawa jak narodziło się Twoje zainteresowanie polskim folklorem, czy możesz powiedzieć co Cię do tego skłoniło? Zdecydowanie nie jest to powszechne zjawisko, zwłaszcza wśród płci męskiej :)
Chciałam też poinformować, że w tym roku odbędzie się jubileuszowy, 50. Tydzień Kultury Beskidzkiej (w dniach 27 lipca - 4 sierpnia 2013 r. w Amfiteatrze im. St. Hadyny w Wiśle i okolicznych miejscowościach). Na festiwalu można obejrzeć dużo dobrych zespołów folklorystycznych, krajowych i zagranicznych. Jest to jeden z największych tego typu festiwali w Polsce.
Immagine
Jeśli jesteś nowy/a, najpierw przeczytaj regulamin i netykietę.
Se sei nuovo/a, leggi prima il regolamento e la netiquette.

Kev24
Apprendista italo-polacco
Apprendista italo-polacco

Re: Polskie ludowe piesni

#12 Messaggio da Kev24 » giovedì 13 giugno 2013, 16:01

No powiedzmy że nie jest prawdziwym powodem..bardzo lubię muzykę folklową.Muzyka folklowa i narodowa jest to miejsce w którym mieszka dusza jednego narodu..jego tradicji. Bardzo kocham Polskę...kiedy jestem w Polsce czuję się jak w domu, no to może brzmić troszeczkę upiornie a jak słucham czegoś z Polski..szczególnie z muzyki ludowej..to jest jak we mnie coś się budzi.. :). Dziękuję Ci bardzo Kalimera za pomoc i informację :)

Rispondi